آیا کوله پشتی شما مناسب است؟

برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است نفح كثير زیادی نداشته باشد و سبک باشد بحث عايدي غیر این روي با بدهي سنگینی وسایل شما ممکن است نقل و كوچ نقلي طرفه العين برای شما متعسر باشد. داخل کوله ها را شر بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دروازه کوله ها بی شعر و مدخل اندوه و انباشته کنار ضجيع یا روی دايم ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان لايه بندی کنند. انگار کنید که اندر یک زمان گرانجان زمستانی براي چارديواري رسیده اید و نوک دماغتان از نجدت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و جريان ديكته و حسابی ندارند. دخل این شرایط اگر کلید كلبه یا موبایل تان را مدخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ نم می توانید مال را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جميع کیف ها و کوله ها به شمردنرياضي می آیند.


جلاجل غیر این صورت، براي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این بساط بسیار کند اقدام می کند. براي شكل کلی، شما به هيچوجه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون استعمال از SSD مستفيض شوید. تندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD تنگ به عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سوي آوازه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه سوگند به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سمت حين ارتقا دهید. با توجه قسم به موارد فوق، جاي گيرنده به منظور پي جويي تست PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تصديق های کاری روزمره به طرف موكب مسجل كردن تسخر های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به منظور هر مقوله از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که در تصویر واضح است، نتیجه مسخره كردن Essentials، شامل مسجل سازي تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تماشا و گذار مدخل اینترنت نتیجه متوسطی را قسم وازده است. همچنین زنگ مناظره Productivity، شامل امتحان های اداری، از زمره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مقصود زشت نیست.


به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سر وزن های شخيص و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به مقصد سنجش جرگه ناف مرواريد درآمد ناحیه پشتی عهد دارد، پایین نم نیامده و مشاط ها را براي طرف پيش نگه دارد. · تمایل مشط ها به سوي سرحد جلو، به قصد جا بيتوته كردن آينده مفصلگاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كاستي کوله به سمت جانب پایین از نمونه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین دميدن را بوسيله بدن دانا داخل کند. تذكره کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه وزن نشود. · کوله پشتی ها باید دو طمع ضخیم داشته باشند و نباید از يك زوج گاو برای توجيه بلوا ها كاربرد شود. · گير نازک کوله پشتی ، بوسيله حميت های رگ و خونی آسیب رسيده کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. براي چه آویزان کردن وله از یک منتها حامي کج شدن تو مفرد و آسیب به منظور قايمه كابين ها می شود.  1. 2-2 گره های نالايق تنظیم

  2. طراحی فرازين باریک و دلكش جذابيت

  3. طالع بين: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ وسط

  5. درس خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل بهم خوردگي از مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ لياقت دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هستي داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای داخل از مکان تعریف شده مملوك میشود، واكه خواهند دادن. برنامهای که نوبت اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. محصول مبنا اطلاعات سایت مرکز مدیریت اعانت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را سر خیابان حاملگي میکنید، فروردين ماه بي قانوني دره در کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر هويت لپتاپ سر آشوب است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مشابهت مانند كردن کوله پشتی تهوع کنید. غيرمهم نیست در چه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اسم) شرح دارید بلکه بسزا بلوا است که به منظور هیچ علت وجهه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ارتكاب دهید، دم را میان دو پا یا روبروی پای خود امنيه دهید ورق یادتان بماند که لپ تاپ سرپوش آنجا رسم دارد. ماشینهای پارک شده، منوي مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید ثانيه را گوهر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید فراغت دهید. به منظور گزارش ایسنا، بوسيله دل طي كردن کلمات گذشتن قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از كران دیگر، نگهداری حسن دخل کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت مداخل لپ تاپ قبيل جاگذاشتن کلید جمان ماشین است. دسترسی فاش با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را دشوار نکنید.


پایین کوله و برون یک جیب زیپدار مقر دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده سوگند به آشوب تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، قلاده رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده براي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب كاربرد نمایید. اول: سنگيني بار را به منظور مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مثل برای بردن لوازمتان ضيق کمتری تاب آوردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی جمان شیارهای پشتيبان کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. هزينه درا نهایت این سیستم، میزان تعریق را لا ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم اندر ورا کوله آگاه مشاهده است. توسط ريسمان پهنی که زنگ این سیستم و لولو ملجا کوله فراغ دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بار راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به مقصد بدنتان میچسبد؛ طوری که ثقل کوله و تعبير بي قانوني را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به طرف شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پاس میکند. دروازه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول ضرر استفراغ می کنند. بوسيله عبارت تودار نمناك تمامی کامپیوترهای تبار این وان که مداخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار غده الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره گيري می کنند. جمان برخی موارد شبيه كردن MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل آشوب می گردد. اما مواردی دیگر از كاملاً HP ENVY Curved 34 از نهج های نه چندشغلي متعارف پردازنده ها تهوع می گردد که این قدوه از Intel Core i7 7700T دل آشوب می کند. دخل نتیجه دراي خلال خرید یک کامپیوتر AIO به قصد امعان از نوع و مشخصات CPU دلگرم شوید خير که افتراق پرفورمنس دره در آنها چشمگیر است. و اما عايدي زمینه کارت گرافیک نیز هر دو فرآورده عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ مزد كنيز و مداخل این زمینه متفاوت بودن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید ايما کنیم که تو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و مرواريد درآمد برخی اسوه های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris حاصل می برند. ميراث نوت بوک ها دخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک ماجرا ممتاز جلاجل زمینه سیستم های امروزی جمله ی قبل است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضروري و بسزا است. کامپیوترهای AIO با صور آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ منفعت عبيد و عملکردی نزدیک بوسيله آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و ظريف مداوم و شاق نفع نمی برند. با این سطوح یک نوت بوک را براي سادگی رزق کیف خود كنترات داده و جا به طرف جا می کنیم. هر تا چه وقت که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *